Twój unikatowy sklep internetowy

Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze, ale jednocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko po to, żeby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Założenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do narzędzi dostosowanych do różnych potrzeb osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz przesyłek, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to tylko fragment proponowanych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas danych, korzystanie z opracowanych przez naszych specjalistów rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin każdego dnia. Nasi eksperci systematycznie pracują nad aktualizacjami, byś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dobrany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz szansę sprawdzenia naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest faktycznie łatwe i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz chcesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć dorabiać do pensji, ale także przetestować pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę www, po znacznie więcej szczegółów.

Comments are closed.